Het Sawmill programma bestaat uit diverse machines voor houtzagerijen. Zoals verschillende stationaire disc chippers, rotary screens, complete chip pacs, zeven, transportbanden. Complete lijnen voor de verwerking van stamhout tot houtvezels. Onderstaand de belangrijkste machines uit deze lijn

Chip-pac

De Morbark Chip-pac is een zeer compacte versnipperaar/zeef combinatie, die de mogelijkheid geeft een perfecte houtsnipper te produceren van stamhout, zaag afval en schaaldelen. De kleine inbouw ruimte die nodig is om de Chip-pac the installeren maakt deze een zeer veelzijdige oplossing voor elke houtverwerker en zagerij. De onovertroffen robuustheid van versnipperaar en zeef maakt dat deze voor vele jaren de ideale oplossing zullen zijn.

Chip-pac

4858
Disc diameter (cm)121,9147,3
Capaciteit rondhout (cm)27,9438,1
Zeef5 x 56 x 6
Zeef afmetingen (m)152,4 x 152,4182,9 x 182,9
Gewicht (kg)50807094

Chip Zeven

5 x 107 x 1410 x 20
Zeef afmetingen (cm)152,4 x 304,8213,4 x 426,7304,8 x 609,6

Rotary Chip Screen

5 x 56 x 6
Zeef afmetingen (cm)152,4 x 152,4182,9 x 182,9
Capaciteit ton/uur69
Gewicht (kg)17691996

Stationaire versnipperaars

485866758396
Disc diameter (cm)121,9147,3167,6190,5210,8243,8
Capaciteit rondhout (cm)38,138,145,755,968,676,2
Lengte (cm)170,2170,2208,3210,8233,7264,2
Breedte (cm)170,2147,3172,7205,7160,0190,5
Hoogte (cm)165,1165,1189,2213,4228,6265,4
Gewicht (kg)3720372049907076861813608